Skript „Verify Next Actions Exist“ česky!

pavouk

Dlouholetý fanoušek Applu, GTD, OmniFocusu a čtenář našeho webu, Ivan Berka, lokalizoval do češtiny skript Verify Next Actions Exist pro OmniFocus2 for Mac, vytvořený pracovníkem Omni Group, Curtem Cliftonem, o kterém před nějakým časem psal Jakub Ráb, náš redaktor, zde, .

Skript funguje úplně stejně jako jeho originální verze, pouze veškerá hlášení, která skript generuje, jsou v českém jazyce. Ivan skriptu změnil také ikonu, čímž trochu zmenšil soubor skriptu oproti originálu. Skript si v lokalizované verzi si můžete bezplatně stáhnout zde.

Ivan přislíbil lokalizaci dalších zajímavých skriptů pro OmniFocus for Mac, další se proto na našem webu jistě brzy objeví.

uvodni_okno_skriptu

Ukázka úvodního okna po spuštění lokalizovaného skriptu Verify Next Actions Exist

Použití skriptu i jeho přidání do vašeho OmniFocusu najdete ve zmiňovaném článku Jakuba Rába.

Poznámka: CZ lokalizace skriptu a jeho bezplatné šíření schváleno autorem skriptu, Curtem Cliftonem www.curtclifton.net.

Josef Jasanský

Zakladatel webu OmniFocus a já.cz. S OmniFocusem, který využívá zejména ve své praxi v české výrobní firmě, pracuje od srpna 2011, o GTD a jeho zařazení do profesního i soukromého života se zajímá od dubna 2011. Je rovněž autorem publikace OmniFocus a já, kterou v květnu 2012 vydalo vydavatelství Zájezdí.cz.

Comments are closed.